İletişim Bilgileri

Emek Sağlık Hasta Karyolası ve Yatakları

  • Yetkili Kişi: Ahmet Tekbaş
  • Telefon numarası: +90 (212) 615-05-88
  • +90 (541) 211-03-22
  • MSN: umutvehayat@hotmail.com
  • Skype: umutvehayat@hotmail.com
  • Adres: Muratpaşa Mah Sofular Cad No:72, Bayrampaşa, İstanbul, 34040, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

Hakkımızda

Emek Sağlık Hasta Karyolası ve Yatakları

Firmamızın imalatını yaptığı; hasta karyolası, hasta yatakları, muayene divanları, hastane dolapları, narkotik dolapları, şık tasarımı, ekonomik fiyatları ve dinlendiren önemli farklılığı, mekanizma, motor, kablo gibi bütün ekipmanları içinde bulundurarak, tek parça bir ev yatağı görünümüne sahip olması, kolayca sırt, bel, boyun ağrılarını azaltan yapısının yanı sıra dinlendirici özelliğiyle hasta sağlığı ile dost. Hasta karyolaları, tedavi süreci bittiğinde evde normal bir yatak olarak kullanılabiliyor. Emek Sağlık hasta yatakları, ev yatağı görünümü sunuyor, kolay taşınabilir yapısıyla hayatı kolaylaştırıyor. Tasarımıyla dikkatleri çeken Emek Sağlık Hasta Yatakları'nın kan dolaşımın rahatlamasını sağlayan farklı kademeleri bulunuyor. Kendi imalatımız olan hasta karyolası; yemek, televizyon izlemek ve okumak gibi etkinlikleri hastanın kolaylıkla gerçekleştirmesini sağlıyor. Yatak içerisindeki mekanizmaları da bünyesinde üreten firmamız, tam ergonomi sağlayan visco malzeme seçeneği ile kullanıcılarını sağlıklı uykuyla buluşturuyor.

Yatarak tedavi gören hastaların kendilerini iyi hissetmesi için yatak seçimi büyük önem taşıyor. Hasta rahatlığını sağlama hedefiyle imalatını yaptığımız hasta yatakları, hastanın rahat hareket etmesini ve dinlenmesini sağlayarak iyileşme sürecini hızlandırıyor. Hastanın tedavi sürecinde, kan dolaşımını rahatlatmak için zaman zaman ayaklarını kalp seviyesinin üstüne kaldırabilmesi önem taşıyor. Bu özelliklere sahip Emek Sağlık hasta yatakları ideal çözüm sunuyor.

Emek Sağlık, kurulduğu günden bu yana hasta karyolası yatakları alanında Türkiye'de ilk imalatçı olma ayrıcalığı taşımaktadır. Emek Sağlık, Türkiye'nin ve dünyanın farklı noktalarında tüketiciyle buluşmaktadır. Kaliteye odaklanan, yenilikçi yaklaşımı benimsemiş olan Emek Sağlık, sektörde tanınan bir marka konumunda yer almaktadır.

Emek Sağlık, kalite ve uygun fiyatı ön planda tutan, hastane dolapları, muayene divanları, narkotik dolapları gibi ürünlerin imalatını, satışını yapan, sizlere kiralık hasta yatağı hizmeti de veren bir firmadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik ürün imalatı yapar.

Firmamızın farkı; ürünlerinin imalatını kendisi yaparak dağıtır yani direk imalattan son kullanıcıya satış yaparak müşterilerini aracı firma fiyatlarından kurtarır.

Firmamız, medikal piyasasında hasta yatakları imalatı, hastane dolapları, kiralama ve satış hizmetini en profesyonel, en mükemmel şekilde vermeyi ilke edinmiştir. Bir çok model ve değişik çeşitleri olan kiralık hasta yatakları ve hastane dolaplarının Emek Sağlık'da özenle, ekonomik fiyatlarla imalatı yapılıp, sizlerinde değişik istekleri göz önünde bulundurularak hasta yatakları, muayene masaları, hastane dolapları modelleri artırılmaktadır.

Ürünlerimizde bir çok model bulunmaktadır. Ürünlerimizin imalatını, satış ve kiralamasını yaparken hastaların ihtiyaç veya maddi güçlerinin ne olduğunu da göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz.

Kiralık hasta karyolası hizmetini firmamızdan alacaksanız, şirketimizin şubesi bulunduğunuz şehirde var mı yok mu buna bakmanız gerekmemektedir. Hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti için aynı şehirde olmanız şart değildir. Türkiye'nin bütün bölgelerine satışımız vardır.

Çocuk hasta karyolalarının da şirketimizde imalatı yapılmaktadır. Elektrik motorlu, kumandalı, havalı hasta yatakları gibi ürünlerin imalatını yapan şirketimiz sizlerin taleplerini karşılamaktadır. Değişik model ya da özel sipariş alabilen şirketimizden, katalog yada sitemizde bulunan resimlerden seçtiğiniz ürünleri aynı gün elde imkanına sahipsiniz. Çok uygun fiyatlar ile hasta yatağı perakende veya toptan alımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hasta karyolası çok uygun fiyatlarıyla emeksaglik.com'da

Medikal hasta karyolası sektöründe hasta yatakları, hasta karyolası imalatı, satış ve kiralama yapan bir firmadır. Sahibinden hasta karyolası satışı firmamızda yapılmaktadır.

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: Ahmet Tekbaş
Web Sitesi: http://hastanekaryolasi.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: Emek Sağlık Hasta Karyolası ve Yatakları
Şirket Türü: Üretici
Satış şirketi
Sunulan Ürünler ve Hizmetler: hasta karyolası, hasta yatakları, havalı hasta yatakları, hastane dolapları
İlgi Alanı: hasta karyolası, hasta yatakları, havalı hasta yatakları, hastane dolapları
Adres: Muratpaşa Mah Sofular Cad No:72, Bayrampaşa, İstanbul, 34040, Türkiye
Telefon Numarası: +90 (212) 615-05-88, +90 (541) 211-03-22
MSN: umutvehayat@hotmail.com
Skype: umutvehayat@hotmail.com
Ek Bilgiler: hasta karyolası ve hasta yatakları imalatı
Web sitesi: emeksaglik.com
Personel Sayısı: 5 — 10 kişi

Şirket Türü ve Sermayesi

Kuruluş Yılı: 1966
Tüzük Sermayesi: 50 bin — 200 bin TL
Şirket Türü: Şahıs şirketi

Ticari Faaliyet

Satış Hacmi (Yıllık) : 200 bin — 500 bin TL
Yıllık Alım Hacmi: 100 bin — 200 bin TL

Üretim Detayları

Üretim Alanı: 300 — 1 bin m²
Bölge: istanbul
Kalite Kontrol: İç kontrol
Üretim Hattı Sayısı: 5
Sertifikalar: ISO 9000/9001/9004/19011: 2000